czwartek, 16 maja 2013

Psy i koty kręcą filmy z Friskies

Zaledwie dziesięć dni temu zakończył się pierwszy etap konkursu Friskies Polska. Prac napłynęło co niemiara. Bardzo wielu właścicieli kotów i psów pochwaliło się rodzinnymi zdjęciami na których pokazali nie tylko siebie, ale i swoich czworonożnych przyjaciół. Sama nie wszystkie obejrzałam, gdyż przebrnąć przez tak dużą ilość zdjęć zgłoszonych do konkursu nie było rzeczą fizycznie możliwą, ale wśród tych obejrzanych miałam własnych faworytów z których dwóch przeszło do kolejnego etapu.


Wśród stu wybranych zdjęć TUTAJ jest jedno, które osobiście mnie urzekło i któremu przez cały czas trwania pierwszego etapu kibicowałam. Przesympatyczne! Nieprawdaż? :) 
Ku mojej radości i za pośrednictwem Friskies Polska, właściciel zdjęcia wyraził zgodę na publikację, więc za jego przyzwoleniem umieszczam jena Kici blogu byście i Wy mogli obejrzeć to radosne zdjęcie.


Wg regulaminu, do stu właścicieli zwycięskich zdjęć powędruje, a nawet już powędrowało, sto kamer dla ich zwierzaków. W drugim etapie konkursu to właśnie one za pomocą mini kamer będą kręciły filmy z poziomu widzenia świata przez kota lub psa. Jestem bardzo ciekawa jak też widzą świat z poziomu psiego i kociego czworonogi. 
Moje koty, w zeszły piątek, również otrzymały kamerę do Friskies. Obecnie wprawiamy się, to znaczy, koty wprawiają się w chodzeniu z kamerą na obrożach, a ja w obsłudze technicznej oraz w montażu filmów.

Kamera dla kota EYENIMAL
Kamera doskonale zgrała się kolorystycznie z obrożą Izi
Filmy nakręcone przez zwierzaki laureaci pierwszego etapu kręcą i nadsyłają do 5 czerwca. A co jest nagrodą w finale konkursu? Wszystko w REGULAMINIE konkursu. Tak więc warto się postarać. 

A ja już niebawem wrzucę Wam pierwsze filmy nakręcone przez moich kocich operatorów. Najdzielniejszym i najbardziej wytrwałym w kręceniu filmów jest Misza, tak więc spodziewajcie się, że to właśnie rudzielec zostanie głównym reżyserem i operatorem filmowym na Kici bloga
.

No to kręcimy!!!15 komentarzy:

 1. żałujemy ze nie wzięliśmy udziału w tym konkursie. Może następnym razem..

  Życzymy powodzenia x 2! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fiskies robi tak często konkursy, że na pewno będziesz miał okazję wziąć w którymś udział. Wystarczy obserwować ich fan page na FB :)
   Dziękujemy i pozdrawiamy x 3 + 1 :)

   Usuń
 2. A tylko na fb są? Pozdrawiamy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najczęściej na FB, gdyż również tam o wizerunek firmy dba Grupa MEC i to właśnie oni organizują wszelkie konkursy, kampanie itp.

   Usuń
 3. Z taką kamerką jak mój kociak by zaczął spacerować to dopiero ciekawych rzeczy bym się dowiedziała:) ale by był film:P No też żałuje, że nic o konkursie nie wiedziałam, ale dopiero co zaczynam bloga pisać. Jakby czas pozwolił to zapraszam do nas:P pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zaproszenie :) z przyjemnością zobaczę jak rozwijasz swój blog. Co do konkursów, to teraz Bozita ogłosiła ciekawy konkurs na nową nazwę przysmaku/karmy dla kota. Propozycje można nadsyłać do 26 maja, tak więc jeszcze tylko dwa dni :)

   Usuń
  2. dla ułatwienia podaję link do info o konkursie
   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=376684259108583&set=a.333035140140162.70133.195629497214061&type=1&theater

   Usuń
 4. Świetne te zdjęcia rodzinne :D:D
  Żałuję, że przegapiłam ten konkurs...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie konkursów jeszcze sporo :)

   Usuń
 5. Kamerke dostałaś od nich za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic się nie dostaję za darmo, no chyba, że prezenty

   Usuń
 6. fajna kamera:) obserwuję i zapraszam Cie do siebie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Chętnie będę zaglądać :)

   Usuń
  2. Tym bardziej będę zaglądać, że również jestem od pewnego czasu włosomaniaczką ;)

   Usuń
 7. Świetne zdjęcia! Wszystkim fanom i miłośnikom zwierząt polecam http://www.maxizoo.pl/ ! Znajdziecie tam dużo porad i ciekawych produktów:)
  O nasze pociechy musimy dbać cały czas:)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Miło naszej kociej ferajnie, że odwiedzasz nas na naszym blogu.
Jeśli jesteś już po lekturze naszego posta, będziemy wdzięczni za pozostawienie po sobie kilku słów w komentarzu.