czwartek, 21 czerwca 2012

Dalszy ciąg współpracy z Zoohurtowo.pl

Miło mi poinformować, że pod dwóch miesiącach owocnej współpracy pomiędzy blogiem "Kici czyli świat wg Kota", a sklepem internetowym Zoohurtowo.pl, współpraca zostaje przedłużona na następne miesiące.

Tak więc bądźcie przygotowani na kolejne recenzje ciekawych i wartych uwagi produktów, które przetestujemy specjalnie dla Was. 


10 komentarzy:

 1. Super!!!
  Jak dotąd widziałam jedynie na blogach o modzie i kulinarnych, że dziewczyny współpracują z różnymi firmami i markami. Widać, że i rynek zoologiczny zaczyna się w naszym kraju rozwijać, skoro coraz więcej blogów otrzymuje propozycje współpracy.

  Bardzo to cieszy, że nasz rynek, który był przez wiele lat w zapaści, w ostatnich latach tak prężnie zaczyna działać.

  Czekam z niecierpliwością na recenzje kolejnych produktów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogerki modowe, kulinarne czy o tematyce pielęgnacyjno-kosmetycznej mają większe wzięcie przez różnego rodzaju firmy, ale to nie dziwi, bo ten rynek jest bardo rozwinięty i firmy oraz marki wręcz konkurują o dobre blogi. Najlepsze blogi kulinarne (bo te obserwuję) współpracują z naprawdę dużymi firmami i znanymi markami.
   Do połowy lat 90-tych na rynku zoologicznym był praktycznie zastój. W ostatnich latach to się bardzo zmienia, ale i tak trzeba jeszcze wiele zrobić.
   Jestem również gadżeciarą. Poszukuję ciekawe produkty dla kotów i królików. Porównuję polską ofertę z zagraniczną. Naprawdę jest sporo do zrobienia :) Dzięki takiej współpracy i zooblogi mogą się przyczynić do rozwoju naszego rynku, wprowadzeniu ciekawych produktów, rozwiązań - ale to jeszcze niewiele osób rozumie.

   Usuń
  2. To prawda, że blogi zoologiczne mogą pomóc w rozwoju rynku produktów dla zwierząt. Znam jeden z amerykańskich blogów, który nawet stworzył ranking swoich sponsorów :)

   Np. nigdy bym się nie dowiedziała, gdyby nie Twój blog, że istnieją tak ciekawe rozwiązania jak modułowe ścianki dla kotów :)

   Powodzenia i gratuluję oraz życzę dalszych miesięcy udanej współpracy, a ja przełączam się na zoohurtowo, bo wypatrzyłam już tam coś dla mojego kota :)

   Usuń
  3. Dziękujemy :))))
   - co do tych ścianek, to sama na nie choruję :D ... żeby jeszcze miał mi kto takie cudo zrobić... :)

   Usuń
 2. Będę obserwować, z ciekawością dowiem się o nowościach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie jestem w trakcie planowania przedmiotów do testowania ;)

   Usuń
 3. Będę zaglądać z przyjemnością i czytać o nowościach :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mysle, ze uda mi sie wybrac cos ciekawego :)

   Usuń
 4. Superrrrrr!
  Również czekam na ciekawe wpisy i nowości.

  OdpowiedzUsuń

Miło naszej kociej ferajnie, że odwiedzasz nas na naszym blogu.
Jeśli jesteś już po lekturze naszego posta, będziemy wdzięczni za pozostawienie po sobie kilku słów w komentarzu.